Strona internetowa ze ściągami stalowymi

Nazywam się Łukasz i jestem webmasterem. W sumie pracę w tej branży podjąłem zupełnie przypadkiem. Nie mam tematycznego wykształcenia, jednak projektowanie stron internetowych to moje hobby, które zostało docenione przez mojego obecnego pracodawcę.

Wprowadzenie polecanych ściągów stalowych

ściągi staloweUwielbiam swoją pracę, ponieważ cały czas się w niej rozwijam i mam dużo interesujących projektów. Najlepiej wspominam ten od nowego producenta, który rozpoczął działalność w naszym mieście. Miałem dla niego zaprojektować stronę internetową. Umieszczone tam zostały wszelkie kraty pomostowe, które produkuje. W zakładkach umieściłem osobno kraty pomostowe prasowane oraz osobno kraty pomostowe zgrzewane. Klientowi zależało również, żeby była informacja jak wygląda mocowanie krat pomostowych i uzyskałem od niego wiele cennych informacji na ten temat. Miałem wprowadzić również polecane ściągi stalowe a na końcu umieścić cennik. Stronę internetową gdzie miały być kraty pomostowe wykonałem naprawdę błyskawicznie, jednak brakowało mi zdjęć, które obiecał dostarczyć klient. Zadzwoniłem do niego i poprosiłem, żeby jak najprędzej podesłał mi te zdjęcia, ponieważ dzięki temu jeszcze tego samego dnia zakończę dla niego projektowanie strony internetowej. Pamiętam, że ten klient był zaszalenie zaskoczony, ponieważ nie spodziewał się, że tak szybko wprowadzę wszystkie kraty pomostowe do systemu. Zdjęcia podesłał mi od razu i mogłem jeszcze tego samego dnia zakończyć projekt. Sprawdziłem jak zawsze czy wszystkie ściągi stalowe są umieszczone oraz czy kraty pomostowe zgrzewane są we właściwej zakładce.

Kiedy sprawdziłem wszystkie kraty pomostowe to zadzwoniłem do klienta i zaprosiłem go na prezentację. Pamiętam, że był zadowolony z mojego projektu i powiedział, że jestem świetny. To było fajne zlecenie.