Wakacje siostry i wynajem jachtów na Mazurach

Moja siostra uwielbia podróże. Odkąd pamiętam uwielbiała jeździć i zwiedzać. Jako dziewczynka potrafiła zbierać i odkładać pieniądze właśnie na różne wycieczki. 

Najlepszy wynajem jachtów na Mazurach jest drogi?

wynajem jachtówJest chyba jedyną osobą, którą znam, która tak dobrze zna Polskę. Prawdę mówiąc była chyba wszędzie. Zwiedziła nie tylko miasta, ale i małe wioski. Ma oczywiście swoje ulubione regiony, do których często wraca. Wakacje jednak najbardziej lubi spędzać na mazurach. Ma tam swój ulubiony pensjonat, do którego jeździ od lat. Pensjonat prowadzi starsze małżeństwo, które już moją siostrę traktuje jak członka rodziny. Nawet na święta wysyłają do siebie kartki, dzwonią w imieniny. Pewnego razu namówiła mnie bym pojechała tam razem z nią. Średnio mi się chciało bo wyobrażałam sobie, że będzie po prostu bardzo nudno. Siostra zapewniła mnie jednak, że specjalnie dla mnie będą liczne atrakcje. Siostra załatwiła czarter jachtów motorowych chyba parę miesięcy wcześniej. Oczywiście musiał to być czarter bez patentu bo ani ona ani ja takiego nie miałyśmy. Zaskoczyła mnie bardzo, że zrobiła ten czarter jachtów, myślałam że szybciej zwiedzimy wszystkie okoliczne muzea. A jednak siostra postarała się by sprawić mi przyjemność. Obawiałam się tylko czy taki najlepszy wynajem jachtów – mazury to nie jest atrakcja przekraczająca jej warunki finansowe. Siostra pracowała jako nauczycielka i nie zarabiała dużo. Jednak siostra uspokoiła mnie, ze jeśli wynajmuje się jacht z dużym wyprzedzeniem jest to wcale nie takie drogie. Zresztą dzięki znajomości z małżeństwem, u których spałyśmy dostała jeszcze pokaźną zniżkę.

Nasza wyprawa jachtem była fantastyczna. W życiu nie czułam się tak wspaniale. W końcu poczułam co to znaczy mieć tak naprawdę wiatr we włosach. Jednym słowem było cudownie. Nie przypuszczałam, że siostra mnie tak zaskoczy.