Wynajmuję dla prezesa samochód

Jestem liderem działu marketingu i szef powierza mi różne zadania. Spotykam się z klientami i załatwiam dla nas także różne oferty. Czasami rezerwuję hotele i umawiam różnego rodzaju spotkania. Teraz szef przyszedł z nieco innym zadaniem dla mnie.

Szef poprosił mnie o wynajęcie taniego samochodu

wynajem samochodów najtaniej w GdańskuPotrzebował jakiegoś samochodu, ponieważ swój ma obecnie w serwisie i nie wie ile czasu to potrwa. Powiedział, że mam znaleźć wynajem samochodów najtaniej w Gdańsku i coś mu załatwić. Znam gust szefa i wiedziałem, że musi to być bardzo wysokiej klasy samochód i przede mną stało niełatwe zadanie. Poszukałem gdzie jest wynajem samochodów najtaniej w Gdańsku i postanowiłem zapoznać się z ofertą tej firmy. Mieli bardzo dobre marki i wiedziałem już, że uda mi się coś szefowi załatwić. Nie będę mógł jednak odebrać samochodu w jego imieniu, ponieważ będzie potrzebna jego karta kredytowa. Wybrałem samochód, który jest bardzo dobry a jego rok produkcji to dwa tysiące szesnasty. Szef na pewno będzie usatysfakcjonowany. Kiedy poinformowałem go o wszystkim to podziękował mi za dobrze wykonaną pracę. Po samochód pojechał sam, zamówił taksówkę i szybko dostał się do tej firmy. Wynająłem dla niego samochód na tydzień czasu, ale w razie potrzeby można przedłużyć ten termin. Po godzinie prezes przyjechał wynajętym samochodem. Widziałem od razu po jego minie, że jest bardzo zadowolony i cieszyłem się, że po raz kolejny sprostałem zadaniu, jakie mi przekazał. Tam mają dobre samochody i warto z nimi współpracować.

Jeszcze nie raz wynajmowałem dla szefa samochód. Mamy nawet na stałe podpisaną umowę z tą firmą i możemy w każdej chwili wynająć od nich dowolne auto. Oczywiście jeżeli aktualnie znajduje się na stanie. Wszyscy są zadowoleni ze współpracy.